Blog

hey-look-here-372x214

Komentovať: 0

Propagácia na veľtrhu?

Chystáte sa vašu firmu, produkty alebo služby propagovať na veľtrhu? Dajte verejnosti vedieť, že tam budete! Úspech na veľtrhu vám nezaručí len samotná propagácia prostredníctvom usporiadateľa veľtrhu. Ako teda podporiť vašu účasť na veľtrhu čo najlepším spôsobom? V prvom rade si musíte zvoliť vhodné komunikačné kanály a jasne identifikovať svoj cieľ.

 

Propagácia len na veľtrhu nestačí. Čo všetko je potrebné ešte zariadiť?

 informujte média formou tlačových správ a propagačných materiálov,
 pošlite pozvánky (e-mailom, poštou),
 pripravte si plagáty,
 využite možností, ktoré ponúka internet.

 

Súčasná komunikácia prebieha predovšetkým cez internet. Preto je nevyhnutné, aby ste vytvorili spojenie medzi vašou webovou stránkou a stránkou usporiadateľa. Vaša udalosť dosiahne maximálnu viditeľnosť prostredníctvom efektívnej webovej stránky a aktívnej komunikácie na sociálnych sieťach.

Práve šírenie udalosti prostredníctvom sociálnych sietí je v dnešnej dobe veľmi jednoduché. Vytvorte napríklad udalosť na Facebooku, predstavte produkt na Instagrame so zaujímavým “hashtagom” alebo sa predstave pomocou YouTube, a to formou pútavého videa o tom, čo robíte. Existuje veľa sociálnych sietí, ale je len a len na vás, ako ich viete využiť.

Veľmi dôležitá je tiež spätná väzba po akcii! Podeľte sa o svoje dojmy, pocity z akcie a zostaňte tak v kontakte s vašou komunitou. A samozrejme, nesmiete zabudnúť na akciu zabezpečiť tie správne hostesky alebo promotérov, ktorí budú záverečnou bodkou k úspechu na veľtrhu.

Komentáre

Pridať komentár

© 2015 Inbeauty hostesky by Veronika Velecká and Lucie Vystrčilová

hore